XLN-t

Voedingen/UPS

Voor alarm centrales is er vaak een 12V of 24V voeding nodig met UPS functionaliteit zodat de spanning ook geleverd wordt bij uitvallen van de netspanning. Deze voedingen moeten ook gekoppeld kunnen worden aan de alarm centrale om toestanden (bv. lage batterij) te kunnen bekomen.

12V voeding/UPS

De 12V versie is speciaal ontworpen voor alarm centrales. Deze beschikt over een switched power supply om de netspanning op een efficiente manier te transformeren naar 13,6V. Dit is de nominale uitgangsspanning. Er is een loodaccu lader die een batterij geladen zal houden. Bij netspanning onderbreking zal deze loodaccu onmiddellijk de stroomtoevoer overnemen. Deze voeding is zeer betrouwbaar door zijn passieve werking.

 INCERT gekeurd.

24V voeding

De 24V versie werd ontwikkeld voor een specifieke klant gespecialiseerd in brandcentrales. De functionaliteit is iets uitgebreider dan de 12V versie omdat deze voorzien is van een microcontroller. Optioneel kan er ook een 15V hulpspanning converter gemonteerd worden.

Dit product is EN54-4 gecertifieerd.